Swarovski Elements

Swarovski i marka produktu Swarovski Elements
Swarovski Swarovski Swarovski Swarovski

     W 1895 roku, Daniel Swarovski I, czeski wynalazca i wizjoner, osiadł w wiosce Wattens, w austriackim Tyrolu, wraz z wynalezioną przez siebie maszyną do szlifowania i polerowania kryształowych kamieni jubilerskich. Taki początek, który zrewolucjonizował świat mody, miał Swarovski, światowy lider w produkcji precyzyjnie szlifowanego kryształu dla mody, jubilerstwa, a ostatnio także do oświetlenia oraz wyposażenia i dekoracji wnętrz.

     Marką Swarovski Elements firma sygnuje innowacyjne i inspirujące elementy o różnorodnych kształtach, rozmiarach, barwach, fakturach i wykończeniach. Zmieniają one każdy produkt, obiekt, dodatek, który ozdabiają, w budzący emocje przedmiot pożadania. Wszystkie kryształowe elementy ozdobne - świetlista dusza designu - mają odtąd swoją własną, nową markę: Swarovski Elements.

     Dzisiaj, tak jak ponad 100 lat temu, Swarovski Elements ożywają w rękach utalentowanych projektantów mody, rzemieślników i twórców na całym świecie. Wysoko cenione zarówno przez designerów, jak i własny zespół firmy, Swarovski Elements stały się niezbędnym, dynamicznym składnikiem szyku i blasku na wybiegach, rozświetlając każdy zakątek międzynarodowej sceny mody.

     W miarę jak Swarovski Elements roztaczają swój blask coraz szerzej, projektanci poszukują nowych środków wyrazu dla kryształowej ekspresji we wszystkich segmentach świata mody: od sukni wieczorowych haute couture i wytwornej biżuterii, poprzez bieliznę, kostiumy kąpielowe i odzież sportową, kończąc na zdobionych klejnotami dodatkach i obuwiu, a nawet artykułach elektronicznych. W ich rękach Swarovski Elements budzą się do życia jako tryskający światłem przedmiot pożądania .

     Więcej informacji na stronie: www.swarovski-elements.com

     Firma OnyxArt jest bezpośrednim importerem kryształów Swarovski Elements.
Swarovski Swarovski Swarovski Swarovski Swarovski Swarovski Swarovski